آخرین اخبار

آخرین اخبار بازارهای مالی را اینجا دنبال کنید

بعد از نظر سنجی درباره ی رئیس جمهوری آمریکا در سال 2024، حجم معاملات کالکشن ترامپ افزایش یافت.

۶ مهر، ۱۴۰۲

این آخرین گام به سوی تحقق چشم انداز ایلان ماسک از برنامه همه چیز، Web3 WeChat غرب است.

۱۷ تير، ۱۴۰۲

بر اساس یک گزارش جدید، چهار بانک بزرگ در ایالات متحده اکنون مجموعاً 205 میلیارد دلار زیان غیرمستقیم در ترازنامه خود دارند.

۱۳ تير، ۱۴۰۲

یک نهنگ معامله‌گر حرفه‌ای توسط گزارشات مشاهده شده که ارز های دیجیتال به ارزش بیش از 90 میلیون دلار را جابه‌جا کرده است! این ارز ها شامل ETH و... می‌باشد...

۱۲ تير، ۱۴۰۲

این شایعات که توییتر رمزارز را به آتش کشیده است، آخرین نمونه از اطلاعات نادرست هوش مصنوعی در کار است.

۱۲ تير، ۱۴۰۲

گوگل مدعی است که ابزارهای جدید بسیار کارآمدتر از رویکردهای سنتی مبتنی بر قوانین در تشخیص پولشویی در مقیاس هستند.

۳ تير، ۱۴۰۲

در سال‌های اخیر سیر بی‌ثباتی دلار و خسارات مالی طلبکار از عدم پرداخت بدهی‌های‌شان توسط آمریکا، به این فکر می‌افتد که چگونه مبادلات را باز می‌کنند و به فکر حذف دلار از مبادلات بین‌المللی خود بیفتند.

۷ خرداد، ۱۴۰۲

ایلان ماسک در طی مصاحبه ای در CNBC از حق خود برای گفتن چیزهای تحریک آمیز در توییتر دفاع کرد، حتی اگر این اظهارات به او ضرر مالی بزند!

۲۸ ارديبهشت، ۱۴۰۲

رئیس توییتر، ایلان ماسک، میمی را با پپه قورباغه (نماد سکه میم مد روز PEPE) با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته است. جامعه کریپتو با ارسال تصاویر PEPE در موضوع نظر پاسخ داد.

۲۴ ارديبهشت، ۱۴۰۲

بزرگترین صرافی رمزارز جهان از نظر حجم گفت که راهنمایی های جدید مربوط به استیبل کوین ها و محدودیت های سرمایه گذاران باعث خروج از این ارز شده است.

۲۳ ارديبهشت، ۱۴۰۲

Ishan Wahi باید تا 21 ژوئن برای گذراندن دوران محکومیت خود در مؤسسه اصلاحی فدرال فورت دیکس در نیوجرسی تسلیم شود.

۲۱ ارديبهشت، ۱۴۰۲

ایلان ماسک یک میم Milady را در توییتر منتشر کرد.

۲۰ ارديبهشت، ۱۴۰۲

تتر، ناشر استیبل کوین اعلام کرد که بر اساس آخرین گزارش تاییدی خود، در سه ماهه اول 1.5 میلیارد دلار سود خالص داشته است که بیش از دو برابر آنچه در دوره قبل گزارش کرده بود.

۲۰ ارديبهشت، ۱۴۰۲

در ساعت 11:06 صبح به وقت شرقی (ET) در 29 آوریل 2023، در ارتفاع بلوک 787500، تعداد بلاک‌های باقی مانده برای کشف تا نصف شدن بعدی بلاک چین بیت کوین اکنون کمتر از 52500 بلاک است.

۱۰ ارديبهشت، ۱۴۰۲

این افزونه به چت ربات هوش مصنوعی اجازه می دهد تا موجودی کیف پول را بررسی کند، توکن ها را منتقل کند و NFT ها را خریداری کند، زمانی که OpenAI افزونه ها را به طور گسترده در دسترس قرار دهد.

۷ ارديبهشت، ۱۴۰۲