پادکست ها

آخرین پادکست های آلند را اینجا مشاهده کنید

توکن های غیرقابل فروش و انتقال امروزه در بازار ارزهای دیجیتال طرفداران زیادی پیدا کرده است که در این ویدیو به بررسی این توکن ها پرداخته شده است.

۲۳ مهر، ۱۴۰۲

با توجه به اتفاقات اخیر در خصوص جنگ بین اسرائیل و حماس، بازارهای مالی مثل همیشه به شدت تحت تاثیر این اخبار قرار گرفتند که در این پادکست به بررسی بازارهای مالی و وضعیت طلا پرداخته شده است.

۱۹ مهر، ۱۴۰۲

کالکشن frENs از کالکشن هایی است که اخیرا به تازگی توجه مخاطبان پلتفرم اوپن‌سی را به خود جلب کرده است. این کالکشن دارای آواتار های پیکسلی است که هریک به شیوه خود متقاوت و خاص هستند.

۲۴ مرداد، ۱۴۰۲

کالکشن Milad Maker از کالکشن های مورد علاقه افراد فعال در حوزه بازار NFT محسوب می‌شود. این کالکشن شامل آواتار های متععدی است که هر یک به شیوه خود متفاوت هستند.

۲۳ مرداد، ۱۴۰۲

CryptoPunks یکسری آواتار های منحصر به فرد 24×24 پیکسلی به سبک 8 بیت است که یک تصویر توکن غیرقابل تعویض (NFT) است. این کالکشن از معروف ترین و سودآور ترین های بازار NFT بوده است.

۲۷ تير، ۱۴۰۲

کالکشن Mindful Monkz شامل میمون های باهوشی است که هر یک به سبک خود متفاوت هستند. به همین علت توجه بسیاری را ددر بازار توکن های غیرمثلی به خود جلب کرده‌اند. در این بخش به تحلیل این کالکشن می‌پردازیم.

۲۶ تير، ۱۴۰۲

کالکشن Otherside Vessels از محبوب ترین مجموعه های بازار NFT محسوب می‌شود. این کالکشن با استایل هنری مخصوص خود توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در این بخش به تحلیل این کالکشن می‌پردازیم.

۲۶ تير، ۱۴۰۲

کالکشن Doodles با طراحی منحصر به فرد و فانتزی که دارد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران بازار را به خود جلب کرده است. در این بخش به تحلیل این مجموعه می‌پردازیم.

۲۲ تير، ۱۴۰۲

NFT Blue Chip Azuki جدیدترین مجموعه خود را با نام Elementals منتشر کرد که اولین بار در یک رویداد اختصاصی برای دارندگان در لاس وگاس به نام Follow the Rabbit معرفی شد.

۲۲ تير، ۱۴۰۲

کالکشن AKCB از محبوب ترین های این بازار محسوب می‌شود چراکه با استایل هنر 3 بعدی خود، توجه بسیاری از افراد فعال در بازار های مالی را جلب کرده است. در این بخش به تحلیل این کالکشن می‌پردازیم.

۲۲ تير، ۱۴۰۲

کالکشن THE POTATOZ از محبوب ترین و میم ترین مجموعه های موجود در بازار توکن های غیرمثلی است. این کالکشن از انواع سیب‌زمینی ها تشکیل شده که هریک برای خود شخصیت و هویت متفاوتی دارند.

۲۱ تير، ۱۴۰۲

کالکشن HV-MTL مجموعه‌ای متفاوت و استثنایی است که بازخورد مثبتی از بازار توکن های غیر قابل تعویض داشته است. در این بخش به تحلیل این کالکشن می‌پردازیم.

۱۹ تير، ۱۴۰۲

کالکشن دد فلاز (Dead Fellaz) یک مجموعه از مرده های متحرک یا زامبی ها است که هر یک به سبک خود متفاوت هستند. این کالکشن پتانسیل بالایی برای رشد دارد. لذا در این بخش به تحلیل این مجموعه می‌پردازیم.

۱۹ تير، ۱۴۰۲

کالکشن تاکاشی موراکامی با استایل هنری سه بعدی خود، از برترین کالکشان های بازار محسوب می‌شود. در این بخش به تحلیل این مجموعه می‌پردازیم.

۱۹ تير، ۱۴۰۲