توییت ایلان ماسک باعث شد میم‌کوین په‌په ۵۰ درصد افزایش قیمت پیدا کند

رئیس توییتر، ایلان ماسک، میمی را با پپه قورباغه (نماد سکه میم مد روز PEPE) با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته است. جامعه کریپتو با ارسال تصاویر PEPE در موضوع نظر پاسخ داد.

رئیس توییتر، ایلان ماسک، میمی را با پپه قورباغه (نماد سکه میم مد روز PEPE) با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته است. جامعه کریپتو با ارسال تصاویر PEPE در موضوع نظر پاسخ داد.

براساس داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط CoinMarketCap، سکه پپه به دنبال این توییت ارسال شده توسط ماسک، اکنون 54.7 درصد افزایش یافته است. اکانت رسمی توییتر پپه نیز به نقل از توییت ایلان ماسک اظهار داشت: «مم های تولید $PEPE را ضبط کنید». پپه در ماه آوریل از یک تیم ناشناس از توسعه دهندگان ظهور کرد و توانست به سرعت حمایت جامعه کریپتو را به دست آورد. در صرافی‌های مختلف مختلف (از جمله منطقه نوآوری غول رمزنگاری بایننس) فهرست شده است و در تاریخ 5 می به بالاترین قیمت 0.000004354 دلاری رسیده است. در حال حاضر، علیرغم رشد 54 درصدی، PEPE 57.82 درصد کمتر از اوج قیمت تاریخی فوق الذکر تغییر می کند. اخیراً، دیوید گوخشتاین، علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال، در توییت خود این فرض را مطرح کرد که ایلان ماسک می‌تواند توییت‌های PEPE را سرکوب کند. دلیل آن این بود که گوخشتین اعلان‌های زیادی دریافت کرد که می‌گفتند آن توییت‌ها در دسترس نیستند.

دیدگاه کاربران

دیگران در مورد این پست چه میگویند

دیدگاه شما چیست

دیدگاه خود در مورد این پست را با دیگران به اشتراک بگذارید

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر روشی یا شخصی ممنوع است.
انتشار مطالب غیراقتصادی، تبلیغ سایت، کانال، اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط، غیرمجاز است.
درصورت تخطی از قوانین‌ مذکور پیام حذف شده، حساب کاربری شما مسدود و از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌گردد.

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای ارسال دیدگاه خود میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب