آموزش ها

آخرین آموزش های ارسالی آلند را اینجا مشاهده کنید

در بازار کریپتو اندیکاتور های مختلفی وجود دارند که معامله‌گران با سودبری از آنها آینده و روند بازار را پیش‌بینی می‌کنند. از بهترین اندیکاتور های مورد استفاده متخصصان اندیکاتور پیچ فورک است

۱۱ آذر، ۱۴۰۲

به طور کلی بازی های متاورسی طرفداران بسیار زیادی به خود جذب کرده اند و تعداد این بازی ها روز به روز در حال افزایش است. بازی دیسنترالند از بازی های محبوب متاورسی است که روش های درآمدی متنوعی را برای کاربران خود در نظر گرفته است و در این مقاله به شکل جامع مورد بررسی قرار گرفته است.

۸ آذر، ۱۴۰۲

صرافی گیت ای یو نیز از صرافی های ارزدیجیتال معتبر و قدیمی است که خدمات متنوعی را به مخاطبان خود ارائه می دهد. اگر به دنبال یک صرافی قابل اعتماد هستید، صرافی گیت به شما عزیزان پیشنهاد می شود.

۶ آذر، ۱۴۰۲

صرافی های ارزدیجیتال یکی از پلتفرم هایی هستند که برای ورود به مسیر رمزارزها ضروری است. یکی از صرافی های قابل اعتماد و معتبر صرافی ال بانک است که هلدینگ آلنداینوست در این محتوا به بررسی دقیق آن پرداخته است.

۵ آذر، ۱۴۰۲

امروزه بازار های مالی توجه بسیاری را به خود جلب نموده‌ اند. در بازار های بسیاری همچون بازار کریپتو، بورس و یا فارکس از ابزار های متعددی برای پیش بینی روند بازار سود برده می‌شود....

۲ آذر، ۱۴۰۲

صرافی ام اکس سی یکی از پلتفرم های پر طرفدار به خصوص برای ایرانیان است چرا که امکانات متنوعی را برای کاربران خود در نظر گرفته است که در این مقاله مورد بررسی قرارا گرفته است.

۳۰ آبان، ۱۴۰۲

صرافی های ارزدیجیتال نقش مهمی در بازارهای مالی داشته و کاربران می توانند در آن به انجام معاملات خود بپردازند. صرافی هیوبی از صرافی های پرطرفدار در بین تریدرهای بزرگ است که امکانات ویژه ای را به کاربران خود ارائه می دهد.

۲۸ آبان، ۱۴۰۲

صرافی های ارزدیجیتال خارجی به دلیل امکانات ویژه ای که به کاربران خود ارائه می دهند، با محبوبیت زیادی از جانب مردم رو به رو شده اند. از جمله صرافی های پرطرفدار در این بین صرافی کراکن است که در محتوا پیش رو به شکل جامع مورد بررسی قرار گرفته است.

۲۷ آبان، ۱۴۰۲

RSI به عنوان یک نوسانگر (گراف خطی) در مقیاس صفر تا 100 نمایش داده می شود. این اندیکاتور توسط J. Welles Wilder Jr. توسعه یافته و در کتاب اصلی خود در سال 1978 معرفی شد...

۲۷ آبان، ۱۴۰۲

صرافی بایننس بزرگترین پلتفرم برای انجام معاملات دارایی های دیجیتال است که مراحل احراز هویت این صرافی به شکل کامل در این مقاله توضیح داده شده است.

۲۵ آبان، ۱۴۰۲

در دنیای بازار های مالی، چارت های قیمتی، استراتژی های معامله و تاثیرات فاندامنتال متعددی وجود دارد اما تمامی این روندها وابسته به یک عنصر واحد هستند، عرضه و تقاضا.

۲۴ آبان، ۱۴۰۲

در این محتوا نحوه ی آموزش و کار با پلتفرم اوپو فایننس آموزش داده شده است.

۲۲ آبان، ۱۴۰۲

به طور کلی صرافی اوکی ایکس یکی از پرطرفداران انواع صرافی های ارزدیجیتال موجود است که امکانات و خدمات ویژه ای را در اختیار کاربران خود قرار دهد و می تواند یک گزینه ی مناسب برای کاربران ایرانی باشد.

۲۲ آبان، ۱۴۰۲

به طور کلی صرافی نوبیتکس یک صرافی ارزدیجیتال متمرکز ایرانی است که توسط برخی از دانشجویان برتر دانشگاه شریف راه اندازی شد و توانست جایگاه ویژه ای در بین کاربران خود ایجاد کند. در این مقاله صرافی نوبیتکس به طور جامع مورد بررسی قرار گرفت.

۲۰ آبان، ۱۴۰۲

ابر ایچیموکو مجموعه ای از شاخص های تکنیکال است که سطوح حمایت و مقاومت و همچنین حرکت و جهت روند را در بازار های مالی همچون بازار کریپتو و غیره نشان می‌دهد.

۱۹ آبان، ۱۴۰۲