Valhalla

Valhalla

کالکشن

0.145
نام Valhalla
وبسایت http://joinvalhalla.com
توییتر https://twitter.com/valhalla
به روزرسانی ۱۴۰۲/۹/۱۵ ۰۸:۳۷:۰۶

بازار

کف قیمت 0.145
ارز معامله ETH
حجم کلی 26238
فروش کلی 29885
کل موجودی 9000
کل خریداران 2470
قیمت میانگین 0.87798
مارکت کپ 1199.49

معاملات

میانگین ۱ ساعته 0
میانگین ۶ ساعته 0
میانگین ۱ روزه 0.146125
میانگین ۷ روزه 0.133277
میانگین ۳۰ روزه 0.163868

در مورد Valhalla

نقد و بررسی تخصصی Valhalla

امروزه بازار NFT  بسیار پر سروصداست و افراد علاقه مند به این بازار سرمایه های زیادی را در این زمینه پس انداز می کنند. یکی از کالکشن های بسیار پرسود در این بین کالکشن والهالا است که هلدینگ آلنداینوست به بررسی آن پرداخته است.

معرفی کالکشن والهالا

والهالا (Valhalla) یک بازی متاورسی NFT است که توسط تیم فلوکی اینو (Floki Inu) توسعه یافته است. این بازی در یک دنیای فانتزی قرون وسطایی با الهام از اساطیر اسکاندیناوی جریان دارد. بازیکنان در این بازی می‌توانند شخصیت‌های خود را ایجاد کنند و در دنیای بازی به کاوش، مبارزه، جمع‌آوری آیتم‌ها و کسب درآمد بپردازند. بازی والهالا بر روی بلاک چین زنجیره هوشمند بایننس   (BSC) ساخته شده است و از فناوری NFT استفاده می‌کند. این بدان معناست که تمام آیتم‌های درون بازی، از جمله شخصیت‌ها، تجهیزات، زمین‌ها و غیره، به عنوان توکن‌های غیرقابل تعویض در کیف پول بازیکنان ذخیره می‌شوند.

ویژگی های کالکشن والهالا

بازی والهالا دارای چندین ویژگی منحصربه‌فرد است که آن را از سایر بازی‌های متاورسی متمایز می‌کند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازی Play-to-Earn: بازیکنان در بازی والهالا می‌توانند با انجام فعالیت‌های مختلف در بازی، مانند مبارزه، جمع ‌آوری آیتم‌ها و تکمیل ماموریت‌ها، توکن‌های فلوکی (FLOKI) کسب کنند. این توکن‌ها را می‌توان برای خرید آیتم‌های درون بازی، شرکت در مزایده‌ها یا تبدیل به ارزهای فیات استفاده کرد.
 • دنیای وسیع و متنوع بازی والهالا دارای یک دنیای وسیع و متنوع است که بازیکنان می‌توانند در آن به کاوش بپردازند. این دنیا شامل 9 دنیای مختلف، از جمله دنیای کوهستان‌ها، دنیای جنگل‌ها، دنیای بیابان‌ها و غیره است.
 • سیستم شخصیت‌سازی پیشرفته بازیکنان در بازی والهالا می‌توانند شخصیت‌های خود را با جزئیات زیادی شخصی‌سازی کنند. این شخصیت‌ها می‌توانند از نظر ظاهر، مهارت‌ها و تجهیزات با یکدیگر متفاوت باشند.
 • سیستم مبارزه هیجان‌انگیز سیستم مبارزه بازی والهالا بر اساس نوبت‌بندی است و بازیکنان می‌توانند از انواع مختلف سلاح‌ها و مهارت‌ها برای شکست دادن دشمنان خود استفاده کنند.

بازی والهالا در حال حاضر در مرحله توسعه است و قرار است در سال 2023 راه‌اندازی شود. با توجه به ویژگی‌های منحصربه ‌فرد این بازی، انتظار می‌رود که والهالا یکی از محبوب‌ ترین بازی‌های متاورسی در آینده باشد.

در ادامه به برخی از ویژگی‌های کلیدی بازی والهالا اشاره می‌کنیم:

 • دنیای بازی بازی والهالا در یک دنیای فانتزی قرون وسطایی با الهام از اساطیر اسکاندیناوی جریان دارد. این دنیا شامل 9 دنیای مختلف، از جمله دنیای کوهستان‌ها، دنیای جنگل‌ها، دنیای بیابان‌ها و غیره است.
 • شخصیت‌ها بازیکنان در بازی والهالا می‌توانند شخصیت‌های خود را با جزئیات زیادی شخصی‌ سازی کنند. این شخصیت‌ها می‌توانند از نظر ظاهر، مهارت‌ها و تجهیزات با یکدیگر متفاوت باشند.
 • آیتم‌ها بازیکنان می‌توانند انواع مختلفی از آیتم‌ها را در بازی جمع ‌آوری کنند. این آیتم‌ها می‌توانند از جمله سلاح‌ها، زره‌ها، تجهیزات، زمین‌ها و غیره باشند.
 • گیم‌پلی بازی والهالا دارای گیم ‌پلی متنوعی است که شامل موارد زیر می‌شود:
  • کاوش در دنیای بازی
  • مبارزه با دشمنان
  • جمع‌آوری آیتم‌ها
  • تکمیل ماموریت‌ها
  • شرکت در مسابقات و رویدادهای مختلف

   شخصیت‌های کالکشن والهالا
  • بازیکنان در بازی والهالا می‌توانند شخصیت‌های خود را با جزئیات زیادی شخصی‌سازی کنند. این شخصیت‌ها می‌توانند از نظر ظاهر، مهارت‌ها و تجهیزات با یکدیگر متفاوت باشند.

بازیکنان می‌توانند از بین 5 کلاس مختلف شخصیت یکی را انتخاب کنند:

 • وارلورد جنگجویان قدرتمند
 • مهاجر ماجراجویان ماهر
 • جادوگر جادوگران قدرتمند
 • دزد دزدان ماهر
 • شکارچی شکارچیان ماهر
 • بازیکنان همچنین می‌توانند ظاهر شخصیت خود را با انتخاب جنسیت، چهره، مو، لباس و غیره شخصی‌سازی کنند.

آیتم‌های کالکشن والهالا

 • بازیکنان می‌توانند انواع مختلفی از آیتم‌ها را در بازی جمع‌آوری کنند. این آیتم‌ها می‌توانند از جمله سلاح‌ها، زره‌ها، تجهیزات، زمین‌ها و غیره باشند.
 • بازیکنان می‌توانند از این آیتم‌ها برای بهبود شخصیت خود و افزایش قدرت آنها استفاده کنند. آنها همچنین می‌توانند این آیتم‌ها را با سایر بازیکنان معامله کنند یا آنها را در مزایده‌ها بفروشند.

گیم ‌پلی کالکشن والهالا

گیم‌پلی بازی والهالا متنوع است و شامل موارد زیر می‌شود:

 • کاوش در دنیای بازی بازیکنان می‌توانند در دنیای بازی به کاوش بپردازند و مناطق مختلف را کشف کنند. آنها می‌توانند در شهرهای مختلف، جنگل‌ها، کوهستان‌ها و غیره به ماجراجویی بپردازند.
 • مبارزه با دشمنان بازیکنان باید با انواع مختلفی از دشمنان روبرو شوند. این دشمنان می‌توانند از جمله موجودات اساطیری، انسان‌ها و سایر بازیکنان باشند.
 • جمع‌آوری آیتم‌ها بازیکنان می‌توانند انواع مختلفی از آیتم‌ها را در دنیای بازی جمع‌آوری کنند. این آیتم‌ها می‌توانند از جمله سلاح‌ها، زره‌ها، تجهیزات، زمین‌ها و غیره باشند.
 • تکمیل ماموریت‌ها بازیکنان می‌توانند ماموریت‌های مختلفی را در بازی تکمیل کنند. این ماموریت‌ها می‌توانند از جمله ماموریت‌های داستانی، ماموریت‌های جانبی و ماموریت‌های PvP باشند.
 • شرکت در مسابقات و رویدادهای مختلف بازیکنان می‌توانند در مسابقات و رویدادهای مختلف بازی شرکت کنند. این مسابقات و رویدادها می‌توانند از جمله مسابقات مبارزه، مسابقات جمع‌آوری آیتم و غیره باشند.

آینده بازی والهالا

بازی والهالا قرار است در سال 2023 راه‌اندازی شود. با توجه به ویژگی‌های منحصربه ‌فرد این بازی، انتظار می‌رود که والهالا یکی از محبوب ‌ترین بازی‌های متاورسی در آینده باشد.

جمع بندی

بازی والهالا به‌عنوان یک بازی Play-to-Earn طراحی شده است. این بدان معناست که بازیکنان می‌توانند با انجام فعالیت‌های مختلف در بازی، توکن‌های فلوکی (FLOKI) کسب کنند. این توکن‌ها را می‌توان برای خرید آیتم‌های درون بازی، شرکت در مزایده‌ها یا تبدیل به ارزهای فیات استفاده کرد.

آخرین اخبار و مطالب مرتبط با Valhalla

برخی از اخبار، آموزش ها و مطالب مربوط به Valhalla را مشاهده کنید

صرافی نوبیتکس
صرافی نوبیتکس

به طور کلی صرافی نوبیتکس یک صرافی ارزدیجیتال متمرکز ایرانی است که توسط برخی از دانشجویان برتر دانشگاه شریف راه اندازی شد و توانست جایگاه ویژه ای در بین کاربران خود ایجاد کند. در این مقاله صرافی نوبیتکس به طور جامع مورد بررسی قرار گرفت.

مارکت پلیس Foundation
مارکت پلیس Foundation

مارکت پلیس فاندیشن یکی از پلتفرم های بسیار پرطرفدار است که ویژگی و امکانات بسیار جذابی به کاربران خود ارائه می دهد و در این مقاله به شکل کامل نحوه ی استفاده از این مارکت پلیس توضیح داده شد.

مارکت پلیس LooksRare
مارکت پلیس LooksRare

looksrare از مارکت پلیس های بسیار شاخص در زمین ی خریدوفروش nft است که ویژگی های منحصر به فردی را به کاربران خود ارائه می دهد. در این مقاله به بررسی جامع این مارکت پلیس پرداخته شده است.

مارکت پلیس Rarible
مارکت پلیس Rarible

مارکت پلیس Rarible از جمله پلتفرم های بسیار شاخص در بازار NFT است که در این مقاله به بررسی چگونگی ثبت نام و خریدوفروش NFT در این مارکت پلیس پرداخته شده است. در مقابل مارکت پلیس Rarible، مارکت پلیس Opensea قرار دارد که از شاخص ترین پلتفرم های بازار NFT است و مقایسه این دو پلتفرم از لحاظ ساختاری در این مقاله ارائه شده است.

مارکت پلیس Blur
مارکت پلیس Blur

Blur یک بازار NFT بدون کارمزد و کاربر محور است که به سرعت به یکی از محبوب ترین بازارهای NFT در جهان تبدیل شده است. این پلتفرم با ارائه ویژگی های جدید و بهبود تجربه کاربری، همچنان به جذب کاربران جدید ادامه می دهد. که در این مارکت پلیس می توانید بروز ترین و دقیق ترین اطلاعات ممکن در مورد کالکشن ها را داشته باشید.

اکسی اینفینیتی چیست؟
اکسی اینفینیتی چیست؟

بازی های درآمدزای متاورسی امروزه جایگاه ویژه ای بین افراد پیدا کردند. اکسی اینفینیتی یکی از بازی هایی است که نقش با اهمیتی در این بین دارد و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است چرا که امکانات و خدمات ویژه ای برای کاربران خود در نظر گرفته و افراد می توانند با بازی در آن کسب درآمد داشته باشند.

توکن های غیرقابل فروش و انتقال (SBT)
توکن های غیرقابل فروش و انتقال (SBT)

توکن های غیرقابل فروش و انتقال امروزه در بازار ارزهای دیجیتال طرفداران زیادی پیدا کرده است که در این ویدیو به بررسی این توکن ها پرداخته شده است.

مهدی بیزیکسر
مهدی بیزیکسر

مهدی بیزیکسر از گیمرهای جوان و با استعداد ایرانی با استریم کردن در آپارات، توانسته درآمدهای بسیاری به دست آورد که در این مقاله به بررسی چگونگی و معرفی او پرداخته شده است. اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های متاورسی هستید، خبر خوب این است که امکان رشد و پیشرفت در این بازار بسیار زیاد است.

مارکت پلیس X2Y2
مارکت پلیس X2Y2

X2Y2 از شاخص ترین مارکت پلیس های عصر حاضر است. جهت آگاهی از این مارکت پلیس مقاله را مطالعه کنید.

صرافی بایننس
صرافی بایننس

صرافی ها عمدتا نقش موثری در بازارهای مالی دارند. صرافی بایننس بزرگترین صرافی جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال است که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.

دیدگاه کاربران

دیگران در مورد Valhalla چه میگویند

دیدگاه شما چیست

دیدگاه خود در مورد Valhalla را با دیگران به اشتراک بگذارید

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر روشی یا شخصی ممنوع است.
انتشار مطالب غیراقتصادی، تبلیغ سایت، کانال، اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط، غیرمجاز است.
درصورت تخطی از قوانین‌ مذکور پیام حذف شده، حساب کاربری شما مسدود و از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌گردد.

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای ارسال دیدگاه خود میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب