Valhalla

Valhalla

کالکشن

0.1225
نام Valhalla
وبسایت http://joinvalhalla.com
توییتر https://twitter.com/valhalla
به روزرسانی ۱۴۰۳/۴/۲۳ ۲۲:۴۵:۰۷

بازار

کف قیمت 0.1225
ارز معامله ETH
حجم کلی 26331
فروش کلی 30580
کل موجودی 9000
کل خریداران 2413
قیمت میانگین 0.861065
مارکت کپ 970.135

معاملات

میانگین ۱ ساعته 0
میانگین ۶ ساعته 0.106667
میانگین ۱ روزه 0.1222
میانگین ۷ روزه 0.107793
میانگین ۳۰ روزه 0.13154

در مورد Valhalla

نقد و بررسی تخصصی Valhalla

امروزه بازار NFT  بسیار پر سروصداست و افراد علاقه مند به این بازار سرمایه های زیادی را در این زمینه پس انداز می کنند. یکی از کالکشن های بسیار پرسود در این بین کالکشن والهالا است که هلدینگ آلنداینوست به بررسی آن پرداخته است.

معرفی کالکشن والهالا

والهالا (Valhalla) یک بازی متاورسی NFT است که توسط تیم فلوکی اینو (Floki Inu) توسعه یافته است. این بازی در یک دنیای فانتزی قرون وسطایی با الهام از اساطیر اسکاندیناوی جریان دارد. بازیکنان در این بازی می‌توانند شخصیت‌های خود را ایجاد کنند و در دنیای بازی به کاوش، مبارزه، جمع‌آوری آیتم‌ها و کسب درآمد بپردازند. بازی والهالا بر روی بلاک چین زنجیره هوشمند بایننس   (BSC) ساخته شده است و از فناوری NFT استفاده می‌کند. این بدان معناست که تمام آیتم‌های درون بازی، از جمله شخصیت‌ها، تجهیزات، زمین‌ها و غیره، به عنوان توکن‌های غیرقابل تعویض در کیف پول بازیکنان ذخیره می‌شوند.

ویژگی های کالکشن والهالا

بازی والهالا دارای چندین ویژگی منحصربه‌فرد است که آن را از سایر بازی‌های متاورسی متمایز می‌کند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازی Play-to-Earn: بازیکنان در بازی والهالا می‌توانند با انجام فعالیت‌های مختلف در بازی، مانند مبارزه، جمع ‌آوری آیتم‌ها و تکمیل ماموریت‌ها، توکن‌های فلوکی (FLOKI) کسب کنند. این توکن‌ها را می‌توان برای خرید آیتم‌های درون بازی، شرکت در مزایده‌ها یا تبدیل به ارزهای فیات استفاده کرد.
 • دنیای وسیع و متنوع بازی والهالا دارای یک دنیای وسیع و متنوع است که بازیکنان می‌توانند در آن به کاوش بپردازند. این دنیا شامل 9 دنیای مختلف، از جمله دنیای کوهستان‌ها، دنیای جنگل‌ها، دنیای بیابان‌ها و غیره است.
 • سیستم شخصیت‌سازی پیشرفته بازیکنان در بازی والهالا می‌توانند شخصیت‌های خود را با جزئیات زیادی شخصی‌سازی کنند. این شخصیت‌ها می‌توانند از نظر ظاهر، مهارت‌ها و تجهیزات با یکدیگر متفاوت باشند.
 • سیستم مبارزه هیجان‌انگیز سیستم مبارزه بازی والهالا بر اساس نوبت‌بندی است و بازیکنان می‌توانند از انواع مختلف سلاح‌ها و مهارت‌ها برای شکست دادن دشمنان خود استفاده کنند.

بازی والهالا در حال حاضر در مرحله توسعه است و قرار است در سال 2023 راه‌اندازی شود. با توجه به ویژگی‌های منحصربه ‌فرد این بازی، انتظار می‌رود که والهالا یکی از محبوب‌ ترین بازی‌های متاورسی در آینده باشد.

در ادامه به برخی از ویژگی‌های کلیدی بازی والهالا اشاره می‌کنیم:

 • دنیای بازی بازی والهالا در یک دنیای فانتزی قرون وسطایی با الهام از اساطیر اسکاندیناوی جریان دارد. این دنیا شامل 9 دنیای مختلف، از جمله دنیای کوهستان‌ها، دنیای جنگل‌ها، دنیای بیابان‌ها و غیره است.
 • شخصیت‌ها بازیکنان در بازی والهالا می‌توانند شخصیت‌های خود را با جزئیات زیادی شخصی‌ سازی کنند. این شخصیت‌ها می‌توانند از نظر ظاهر، مهارت‌ها و تجهیزات با یکدیگر متفاوت باشند.
 • آیتم‌ها بازیکنان می‌توانند انواع مختلفی از آیتم‌ها را در بازی جمع ‌آوری کنند. این آیتم‌ها می‌توانند از جمله سلاح‌ها، زره‌ها، تجهیزات، زمین‌ها و غیره باشند.
 • گیم‌پلی بازی والهالا دارای گیم ‌پلی متنوعی است که شامل موارد زیر می‌شود:
  • کاوش در دنیای بازی
  • مبارزه با دشمنان
  • جمع‌آوری آیتم‌ها
  • تکمیل ماموریت‌ها
  • شرکت در مسابقات و رویدادهای مختلف

   شخصیت‌های کالکشن والهالا
  • بازیکنان در بازی والهالا می‌توانند شخصیت‌های خود را با جزئیات زیادی شخصی‌سازی کنند. این شخصیت‌ها می‌توانند از نظر ظاهر، مهارت‌ها و تجهیزات با یکدیگر متفاوت باشند.

بازیکنان می‌توانند از بین 5 کلاس مختلف شخصیت یکی را انتخاب کنند:

 • وارلورد جنگجویان قدرتمند
 • مهاجر ماجراجویان ماهر
 • جادوگر جادوگران قدرتمند
 • دزد دزدان ماهر
 • شکارچی شکارچیان ماهر
 • بازیکنان همچنین می‌توانند ظاهر شخصیت خود را با انتخاب جنسیت، چهره، مو، لباس و غیره شخصی‌سازی کنند.

آیتم‌های کالکشن والهالا

 • بازیکنان می‌توانند انواع مختلفی از آیتم‌ها را در بازی جمع‌آوری کنند. این آیتم‌ها می‌توانند از جمله سلاح‌ها، زره‌ها، تجهیزات، زمین‌ها و غیره باشند.
 • بازیکنان می‌توانند از این آیتم‌ها برای بهبود شخصیت خود و افزایش قدرت آنها استفاده کنند. آنها همچنین می‌توانند این آیتم‌ها را با سایر بازیکنان معامله کنند یا آنها را در مزایده‌ها بفروشند.

گیم ‌پلی کالکشن والهالا

گیم‌پلی بازی والهالا متنوع است و شامل موارد زیر می‌شود:

 • کاوش در دنیای بازی بازیکنان می‌توانند در دنیای بازی به کاوش بپردازند و مناطق مختلف را کشف کنند. آنها می‌توانند در شهرهای مختلف، جنگل‌ها، کوهستان‌ها و غیره به ماجراجویی بپردازند.
 • مبارزه با دشمنان بازیکنان باید با انواع مختلفی از دشمنان روبرو شوند. این دشمنان می‌توانند از جمله موجودات اساطیری، انسان‌ها و سایر بازیکنان باشند.
 • جمع‌آوری آیتم‌ها بازیکنان می‌توانند انواع مختلفی از آیتم‌ها را در دنیای بازی جمع‌آوری کنند. این آیتم‌ها می‌توانند از جمله سلاح‌ها، زره‌ها، تجهیزات، زمین‌ها و غیره باشند.
 • تکمیل ماموریت‌ها بازیکنان می‌توانند ماموریت‌های مختلفی را در بازی تکمیل کنند. این ماموریت‌ها می‌توانند از جمله ماموریت‌های داستانی، ماموریت‌های جانبی و ماموریت‌های PvP باشند.
 • شرکت در مسابقات و رویدادهای مختلف بازیکنان می‌توانند در مسابقات و رویدادهای مختلف بازی شرکت کنند. این مسابقات و رویدادها می‌توانند از جمله مسابقات مبارزه، مسابقات جمع‌آوری آیتم و غیره باشند.

آینده بازی والهالا

بازی والهالا قرار است در سال 2023 راه‌اندازی شود. با توجه به ویژگی‌های منحصربه ‌فرد این بازی، انتظار می‌رود که والهالا یکی از محبوب ‌ترین بازی‌های متاورسی در آینده باشد.

جمع بندی

بازی والهالا به‌عنوان یک بازی Play-to-Earn طراحی شده است. این بدان معناست که بازیکنان می‌توانند با انجام فعالیت‌های مختلف در بازی، توکن‌های فلوکی (FLOKI) کسب کنند. این توکن‌ها را می‌توان برای خرید آیتم‌های درون بازی، شرکت در مزایده‌ها یا تبدیل به ارزهای فیات استفاده کرد.

آخرین اخبار و مطالب مرتبط با Valhalla

برخی از اخبار، آموزش ها و مطالب مربوط به Valhalla را مشاهده کنید

no pic
سامانه فری مینت

سامانه فری مینت

معرفی کتاب آموزش nft
معرفی کتاب آموزش nft

کتاب آموزش NFT کتابی است که به شما در مورد NFT ها، نحوه ایجاد، خرید و فروش آنها آموزش می دهد. همچنین به شما در مورد کاربردهای مختلف NFT ها و نحوه استفاده از آنها برای کسب درآمد می آموزد.

چگونه nft های جعلی را شناسایی کنیم؟
چگونه nft های جعلی را شناسایی کنیم؟

با افزایش محبوبیت NFT ها، شاهد افزایش تولید NFT های جعلی نیز هستیم. کلاهبرداران با سوء استفاده از عدم آگاهی و اطلاعات کافی افراد، اقدام به تولید و عرضه NFT های جعلی می کنند.

وایت لیست NFT چیست؟ راهنمای وارد شدن به وایت لیست
وایت لیست NFT چیست؟ راهنمای وارد شدن به وایت لیست

وایت لیست NFT، فهرستی از آدرس‌های کیف پول دیجیتال است که توسط خالقان NFT برای پیش‌فروش یا مینت (ضرب) توکن‌هایشان به صورت انحصاری، انتخاب می‌شوند.

بهترین بازی‌های NFT
بهترین بازی‌های NFT

در سال‌های اخیر، شاهد ظهور نوع جدیدی از بازی‌های ویدیویی به نام بازی‌های NFT بوده‌ایم. این بازی‌ها با استفاده از فناوری بلاک‌چین، به بازیکنان امکان مالکیت واقعی دارایی‌های درون بازی را می‌دهند.

اوه‌گوچی Aavegotchi چیست؟
اوه‌گوچی Aavegotchi چیست؟

اواگوچی یک پروژه مبتنی بر بلاک‌چین است که در حوزه‌ی اقتصاد دیجیتال فعالیت می‌کند. این پروژه تلاش می‌کند تا جلب علاقه‌ی کاربران به استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین و توکن‌های غیر قابل تعویض (NFTs) با ارائه‌ی یک جذابیت سرگرمی (Aavegotchi) دیجیتال شود.

معرفی کالکشن‌های NFT
معرفی کالکشن‌های NFT

کالکشن NFT (توکن‌های غیرقابل تعویض) مفهومی نوین در دنیای دیجیتال و اقتصاد دیجیتال است که به سرعت در حال گسترش و توسعه است.

NFT موسیقی چیست و چگونه آن را بفروشیم؟
NFT موسیقی چیست و چگونه آن را بفروشیم؟

موسیقی nft یک مفهوم نسبتاً جدید است که ارتباطی با دنیای موسیقی و تکنولوژی بلاک‌چین دارد. در اصل، کریپتوموزیک به استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین در صنعت موسیقی اشاره دارد.

ساخت آواتار NFT بدون برنامه نویسی
ساخت آواتار NFT بدون برنامه نویسی

در دنیایی که هر روز بیشتر با دیجیتال در هم تنیده می‌شود، اهمیت ایجاد هویت‌های منحصربه‌فرد دیجیتالی بیش از پیش احساس می‌شود. آواتارهای NFT، به عنوان یکی از جدیدترین و مهیج‌ترین پدیده‌های فضای دیجیتال، پلی میان واقعیت و فضای مجازی را فراهم می‌آورند.

ارز ایپ ان اف تی چیست؟آینده پلتفرم APENFT
ارز ایپ ان اف تی چیست؟آینده پلتفرم APENFT

APENFT یک پروژه منحصربه‌فرد در حوزه ارزهای دیجیتال است که با هدف پل زدن بین هنرسنتی و دیجیتال از طریق فناوری بلاکچین شکل گرفته است.

دیدگاه کاربران

دیگران در مورد Valhalla چه میگویند

دیدگاه شما چیست

دیدگاه خود در مورد Valhalla را با دیگران به اشتراک بگذارید

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر روشی یا شخصی ممنوع است.
انتشار مطالب غیراقتصادی، تبلیغ سایت، کانال، اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط، غیرمجاز است.
درصورت تخطی از قوانین‌ مذکور پیام حذف شده، حساب کاربری شما مسدود و از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌گردد.

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای ارسال دیدگاه خود میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب