The Memes by 6529
The Memes by 6529

کالکشن 6529

کالکشن

0.02469
نام The Memes by 6529
نام فارسی کالکشن 6529
وبسایت https://6529.io/collections/the-memes/
توییتر https://twitter.com/6529er
به روزرسانی ۱۴۰۳/۳/۷ ۰۹:۳۵:۰۵

بازار

کف قیمت 0.02469
ارز معامله ETH
حجم کلی 23075
فروش کلی 61442
کل موجودی 191
کل خریداران 9283
قیمت میانگین 0.375565
مارکت کپ 24.0482

معاملات

میانگین ۱ ساعته 1.02633
میانگین ۶ ساعته 1.02633
میانگین ۱ روزه 0.200287
میانگین ۷ روزه 0.125907
میانگین ۳۰ روزه 0.124503

در مورد کالکشن 6529

نقد و بررسی تخصصی کالکشن 6529

با افزایش سرعت عرضه توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، این بازار توجه بیشتری را به خود جلب می‌کند. با بررسی دقیق متوجه می‌شویم بازار NFT نسبت به بازار ارز های دیجیتال از ریسک سرمایه بالاتر و همچنین سود های بزرگتری بهره‌مند است. در میان شلوغی های این بازار پر ریسک و پرسود، توکن The memes 6529 توجه بسیاری از فعالان این حوزه را به خود جلب کرده است. این کالکشن با هدف کم کردن سیستم های متمرکز در دنیای اطلاعات عرضه شده و در دسترس جامعه قرار گرفته است. این کلکسیون از میم‌ها یا جوک های متعددی برای مسیر عرضه توکن های خود استفاده کرده است. سازنده بی‌نام و نشان این کالکشن نه تنها توجه جامعه مخاطب بازار را به خود جلب کرده، بلکه نگاه بسیاری از پلتفرم های پوشش خبری را نیز به خود دوخته است و در طی یک سال گذشته با پلتفرم کوین‌دسک (Coindesk) مصاحبه داشته. اما این فرد کیست و چه نوآوری های دیگری را می‌توان از این کالکشن انتظار داشت؟ در این مطلب هلدینگ آلنداینوست به این موضوع می‌پردازد.

برای اولین قدم لازمه یک مارکت پلیس مناسب برای تحلیل و خرید و فروش انتخاب کنید که پیشنهاد ما به شما مارکت پلیس اوپن سی است. دلیل استفاده از اوپن سی این است که می توان بهترین و به روز ترین اطلاعات کالکشن را از آن به دست آورد. 

اصلا کالکشن چیست: مجوعه ای از آیتم هایی است که می توان یک یا صد هزار باشد و با توجه به قوی بودن آرت و سوشال مدیا این کالکشن قیمت گذاری میشود و در مارکت پلیس های مخصوص NFT به فروش می‌رسد.

این کالکشن یک کالکشن هنری می باشد که توسط آقای میمجون گرایدان ساخته شده است. مجموعه گرادیان 6529 نماد 6529 را در دو شکل اصلی سیاه و سفید و همچنین 98 شیب مقیاس خاکستری در بین آن نشان می دهد. که در حال حا قصد دارند تا با آثار هنری هایش جزو ده سازنده برتر NFT شود.

تحلیل کالکشن 

این کالکشن قبلا تا قیمت 1.2 هم دیده و روزانه بیش از 5 فروش دارد و با توجه به قیمت ایتم ها امکان دارند این کالکشن که روی قیمت0.034 می باشد و به سمت قیمت 0.1 هم برسد.

thememes6529 کالکشن

توکن های NFT از قابلیت ویژه‌ غیرمثلی بودن برخوردارند. به این معنی که هر NFT با دیگری برابر نیست، برخلاف ارز های دیجیتال مانند یک بیت‌کوین که با دیگری برابر است، هیچ یک از توکن های غیرمثلی با دیگری یکسان نیستند. The Memes 6529 یک پروژه NFT چند فصلی است که تلاش می‌کند از نقش میم‌ها در کریپتو استفاده کند. هر فصل، هنرمندان بازنمایی ‌های بصری از اعلان‌های داده شده توسط پروژه مانند «آزادی معامله» یا «متاور باز» را ایجاد می‌کنند. هر فصل شامل هشت فرمان میم است و بین دو تا یازده کارت میم برای هر فرمان وجود دارد. کارت های میم NFT هایی با نسخه محدود هستند که نمایش های بصری را دارند.

این پروژه توسط Punk6529، رهبر برجسته web3، مدیریت می‌شود. Punk6529 که ابتدا در ژوئیه 2021 در توییتر رمزنگاری شده به عنوان یک جمع کننده NFT ظاهر شد، از طریق رشته های توییت فلسفی فراوان خود به سازنده‌ای ماموریت محور تبدیل شد. مجموعه Memes NFT در نظر گرفته شده است تا اصول 6529 را در یک جهان باز، تمرکززدایی، خودمختاری و غیره ترویج کند.

در حالی که بسیاری از NFT های این مجموعه توسط 6529 طراحی شده‌اند، این پروژه هنرمندان را به همکاری دعوت می‌کند و از آن زمان تا به حال رشد کرده است تا آثار هنری هنرمندان بزرگی مانند XCOPY را شامل شود. تمام آثار هنری منتشر شده در Arweave ذخیره شده و در دامنه عمومی قرار می‌گیرند. اساساً، 6529 و تیم آنها درخواست ‌های میم را آماده می‌کنند، هنرمندان علاقه‌مند به کارت، میم را بررسی می‌کنند و آثار هنری انتخاب شده برای انتشار را سرپرستی می‌کنند. این جنبه سرپرستی در سایر پروژه‌های محبوب NFT مانند Art Blocks نیز وجود دارد. ردیف مجموعهCurated Art Blocks شامل پروژه هایی است که فرآیند تأیید را پشت سر گذاشته‌اند و چشم انداز تیم Art Blocks را نمونه می‌کنند.

اهداف پروژه

هدف این پروژه انتشار NFT با اندازه عرضه بزرگ و قیمت پایین برای تشویق توزیع گسترده است. در حال حاضر 21 درصد از مجموعه ها دارای اندازه عرضه بالاتر از 900 NFT هستند. علاوه بر این، 21 درصد از مجموعه ها نیز توسط بیش از 700 کیف پول منحصر به فرد نگهداری می شود. هزینه کارمزد همیشه 0.06529 ETH به ازای هر NFT است که 50٪ از درآمد با هنرمند اصلی تقسیم می‌شود. این مجموعه همچنین دارای حق الزحمه سازنده 6.9٪ است.

این پروژه یک مدل استاندارد مینت را پیاده‌سازی می‌کند که به موجب آن هر نسخه دارای یک عرضه ثابت و هزینه ثابت در طول مینت است. پروژه با یک لیست مجاز محدود شروع می شود که به طور کلی شامل دارندگان کارهای قبلی هنرمند و دارندگان کارت های میم کارت قبلی NFT می شود. لیست مجاز توسط یک دفترکل عمومی دنبال می شود. با این حال، کاربران ممکن است به دلیل تقاضای زیاد، نسخه‌های منتشر شده توسط هنرمندان محبوب یا کسانی که حجم عرضه پایینی دارند، با مشکل روبه‌رو شوند و به جای آن نیاز به خرید از بازار ثانویه داشته باشند.

مجموعه NFT 5629 طی سه ماه گذشته رشد عظیم را تجربه کرده است. مجموع ارزش بازار همه NFTها بیش از 17 برابر افزایش یافته است. ارزش بازار ترکیبی در 23 ژانویه 2023 به بالاترین حد خود یعنی 71.8 هزار ETH رسید. در کنار آن، تعداد کیف پول‌های منحصربه‌فرد دارای NFT نیز 76 درصد از 3.5 هزار به 6.2 هزار در مدت مشابه افزایش یافته است.

کلکسیونرهای فول ست کیف پول هایی هستند که شامل یک NFT از تمام نسخه های منتشر شده تا کنون هستند. در حال حاضر، 95 کیف پول وجود دارد که کلکسیونرهای کامل هستند. در هفته‌های پس از راه‌اندازی پروژه، 618 کلکسیونر مجموعه کامل وجود داشت، اما با انتشار NFT‌های بیشتری و افزایش هزینه‌های خرید یک مجموعه کامل، این تعداد کاهش یافته است. در 19 ژانویه 2023، یک مجموعه کامل با 1 CryptoPunk NFT رد و بدل شد. در حال حاضر، یک مجموعه کامل 101 ETH هزینه دارد و شامل 60 NFT است که تاکنون توسط پروژه منتشر شده است.

مصاحبه سازنده 6529

همانطور که عنوان شد سازنده Punk6529 مصاحبه‌ای با پلتفرم CoinDesk داشته است. او در مصاحبه به CoinDesk گفت:« اینجا من به عنوان یک پانک کارتونی در حال دویدن هستم و به طور یکپارچه در جوامعی مثل من که در دنیای فیزیکی زندگی می‌کنم، شرکت می‌کنم.» با توجه به کاری که Punk6529 از آن دفاع می‌کند، در مورد آن می‌نویسد و از این مرز دیجیتال جدید می‌نویسد، فقط «شرکت» در متاورس، خود را کوتاه می‌فروشد.

جمع‌بندی

توکن The memes 6529 توجه بسیاری از فعالان این حوزه را به خود جلب کرده است. این کالکشن با هدف کم کردن سیستم های متمرکز در دنیای اطلاعات عرضه شده و در دسترس جامعه قرار گرفته است. این کلکسیون از میم‌ها یا جوک های متعددی برای مسیر عرضه توکن های خود استفاده کرده است. سازنده بی‌نام و نشان این کالکشن نه تنها توجه جامعه مخاطب بازار را به خود جلب کرده، بلکه نگاه بسیاری از پلتفرم های پوشش خبری را نیز به خود دوخته است و در طی یک سال گذشته با پلتفرم کوین‌دسک (Coindesk) مصاحبه داشته.

آخرین اخبار و مطالب مرتبط با کالکشن 6529

برخی از اخبار، آموزش ها و مطالب مربوط به کالکشن 6529 را مشاهده کنید

no pic
سامانه فری مینت

سامانه فری مینت

معرفی کتاب آموزش nft
معرفی کتاب آموزش nft

کتاب آموزش NFT کتابی است که به شما در مورد NFT ها، نحوه ایجاد، خرید و فروش آنها آموزش می دهد. همچنین به شما در مورد کاربردهای مختلف NFT ها و نحوه استفاده از آنها برای کسب درآمد می آموزد.

چگونه nft های جعلی را شناسایی کنیم؟
چگونه nft های جعلی را شناسایی کنیم؟

با افزایش محبوبیت NFT ها، شاهد افزایش تولید NFT های جعلی نیز هستیم. کلاهبرداران با سوء استفاده از عدم آگاهی و اطلاعات کافی افراد، اقدام به تولید و عرضه NFT های جعلی می کنند.

وایت لیست NFT چیست؟ راهنمای وارد شدن به وایت لیست
وایت لیست NFT چیست؟ راهنمای وارد شدن به وایت لیست

وایت لیست NFT، فهرستی از آدرس‌های کیف پول دیجیتال است که توسط خالقان NFT برای پیش‌فروش یا مینت (ضرب) توکن‌هایشان به صورت انحصاری، انتخاب می‌شوند.

بهترین بازی‌های NFT
بهترین بازی‌های NFT

در سال‌های اخیر، شاهد ظهور نوع جدیدی از بازی‌های ویدیویی به نام بازی‌های NFT بوده‌ایم. این بازی‌ها با استفاده از فناوری بلاک‌چین، به بازیکنان امکان مالکیت واقعی دارایی‌های درون بازی را می‌دهند.

اوه‌گوچی Aavegotchi چیست؟
اوه‌گوچی Aavegotchi چیست؟

اواگوچی یک پروژه مبتنی بر بلاک‌چین است که در حوزه‌ی اقتصاد دیجیتال فعالیت می‌کند. این پروژه تلاش می‌کند تا جلب علاقه‌ی کاربران به استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین و توکن‌های غیر قابل تعویض (NFTs) با ارائه‌ی یک جذابیت سرگرمی (Aavegotchi) دیجیتال شود.

معرفی کالکشن‌های NFT
معرفی کالکشن‌های NFT

کالکشن NFT (توکن‌های غیرقابل تعویض) مفهومی نوین در دنیای دیجیتال و اقتصاد دیجیتال است که به سرعت در حال گسترش و توسعه است.

NFT موسیقی چیست و چگونه آن را بفروشیم؟
NFT موسیقی چیست و چگونه آن را بفروشیم؟

موسیقی nft یک مفهوم نسبتاً جدید است که ارتباطی با دنیای موسیقی و تکنولوژی بلاک‌چین دارد. در اصل، کریپتوموزیک به استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین در صنعت موسیقی اشاره دارد.

ساخت آواتار NFT بدون برنامه نویسی
ساخت آواتار NFT بدون برنامه نویسی

در دنیایی که هر روز بیشتر با دیجیتال در هم تنیده می‌شود، اهمیت ایجاد هویت‌های منحصربه‌فرد دیجیتالی بیش از پیش احساس می‌شود. آواتارهای NFT، به عنوان یکی از جدیدترین و مهیج‌ترین پدیده‌های فضای دیجیتال، پلی میان واقعیت و فضای مجازی را فراهم می‌آورند.

ارز ایپ ان اف تی چیست؟آینده پلتفرم APENFT
ارز ایپ ان اف تی چیست؟آینده پلتفرم APENFT

APENFT یک پروژه منحصربه‌فرد در حوزه ارزهای دیجیتال است که با هدف پل زدن بین هنرسنتی و دیجیتال از طریق فناوری بلاکچین شکل گرفته است.

دیدگاه کاربران

دیگران در مورد کالکشن 6529 چه میگویند

دیدگاه شما چیست

دیدگاه خود در مورد کالکشن 6529 را با دیگران به اشتراک بگذارید

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر روشی یا شخصی ممنوع است.
انتشار مطالب غیراقتصادی، تبلیغ سایت، کانال، اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط، غیرمجاز است.
درصورت تخطی از قوانین‌ مذکور پیام حذف شده، حساب کاربری شما مسدود و از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌گردد.

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای ارسال دیدگاه خود میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب

نمادهای مشابه کالکشن 6529

کاربرانی که کالکشن 6529 را مشاهده کرده اند نمادهای زیر را نیز مشاهده کرده اند