The Memes by 6529
The Memes by 6529

کالکشن 6529

کالکشن

0.031
نام The Memes by 6529
نام فارسی کالکشن 6529
وبسایت https://6529.io/collections/the-memes/
توییتر https://twitter.com/6529er
به روزرسانی ۱۴۰۲/۹/۱۵ ۰۷:۱۹:۰۵

بازار

کف قیمت 0.031
ارز معامله ETH
حجم کلی 22768
فروش کلی 59313
کل موجودی 175
کل خریداران 8950
قیمت میانگین 0.38386
مارکت کپ 31.9589

معاملات

میانگین ۱ ساعته 0.10044
میانگین ۶ ساعته 0.230087
میانگین ۱ روزه 0.182402
میانگین ۷ روزه 0.182622
میانگین ۳۰ روزه 0.159188

در مورد کالکشن 6529

نقد و بررسی تخصصی کالکشن 6529

با افزایش سرعت عرضه توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، این بازار توجه بیشتری را به خود جلب می‌کند. با بررسی دقیق متوجه می‌شویم بازار NFT نسبت به بازار ارز های دیجیتال از ریسک سرمایه بالاتر و همچنین سود های بزرگتری بهره‌مند است. در میان شلوغی های این بازار پر ریسک و پرسود، توکن The memes 6529 توجه بسیاری از فعالان این حوزه را به خود جلب کرده است. این کالکشن با هدف کم کردن سیستم های متمرکز در دنیای اطلاعات عرضه شده و در دسترس جامعه قرار گرفته است. این کلکسیون از میم‌ها یا جوک های متعددی برای مسیر عرضه توکن های خود استفاده کرده است. سازنده بی‌نام و نشان این کالکشن نه تنها توجه جامعه مخاطب بازار را به خود جلب کرده، بلکه نگاه بسیاری از پلتفرم های پوشش خبری را نیز به خود دوخته است و در طی یک سال گذشته با پلتفرم کوین‌دسک (Coindesk) مصاحبه داشته. اما این فرد کیست و چه نوآوری های دیگری را می‌توان از این کالکشن انتظار داشت؟ در این مطلب هلدینگ آلنداینوست به این موضوع می‌پردازد.

برای اولین قدم لازمه یک مارکت پلیس مناسب برای تحلیل و خرید و فروش انتخاب کنید که پیشنهاد ما به شما مارکت پلیس اوپن سی است. دلیل استفاده از اوپن سی این است که می توان بهترین و به روز ترین اطلاعات کالکشن را از آن به دست آورد. 

اصلا کالکشن چیست: مجوعه ای از آیتم هایی است که می توان یک یا صد هزار باشد و با توجه به قوی بودن آرت و سوشال مدیا این کالکشن قیمت گذاری میشود و در مارکت پلیس های مخصوص NFT به فروش می‌رسد.

این کالکشن یک کالکشن هنری می باشد که توسط آقای میمجون گرایدان ساخته شده است. مجموعه گرادیان 6529 نماد 6529 را در دو شکل اصلی سیاه و سفید و همچنین 98 شیب مقیاس خاکستری در بین آن نشان می دهد. که در حال حا قصد دارند تا با آثار هنری هایش جزو ده سازنده برتر NFT شود.

تحلیل کالکشن 

این کالکشن قبلا تا قیمت 1.2 هم دیده و روزانه بیش از 5 فروش دارد و با توجه به قیمت ایتم ها امکان دارند این کالکشن که روی قیمت0.034 می باشد و به سمت قیمت 0.1 هم برسد.

thememes6529 کالکشن

توکن های NFT از قابلیت ویژه‌ غیرمثلی بودن برخوردارند. به این معنی که هر NFT با دیگری برابر نیست، برخلاف ارز های دیجیتال مانند یک بیت‌کوین که با دیگری برابر است، هیچ یک از توکن های غیرمثلی با دیگری یکسان نیستند. The Memes 6529 یک پروژه NFT چند فصلی است که تلاش می‌کند از نقش میم‌ها در کریپتو استفاده کند. هر فصل، هنرمندان بازنمایی ‌های بصری از اعلان‌های داده شده توسط پروژه مانند «آزادی معامله» یا «متاور باز» را ایجاد می‌کنند. هر فصل شامل هشت فرمان میم است و بین دو تا یازده کارت میم برای هر فرمان وجود دارد. کارت های میم NFT هایی با نسخه محدود هستند که نمایش های بصری را دارند.

این پروژه توسط Punk6529، رهبر برجسته web3، مدیریت می‌شود. Punk6529 که ابتدا در ژوئیه 2021 در توییتر رمزنگاری شده به عنوان یک جمع کننده NFT ظاهر شد، از طریق رشته های توییت فلسفی فراوان خود به سازنده‌ای ماموریت محور تبدیل شد. مجموعه Memes NFT در نظر گرفته شده است تا اصول 6529 را در یک جهان باز، تمرکززدایی، خودمختاری و غیره ترویج کند.

در حالی که بسیاری از NFT های این مجموعه توسط 6529 طراحی شده‌اند، این پروژه هنرمندان را به همکاری دعوت می‌کند و از آن زمان تا به حال رشد کرده است تا آثار هنری هنرمندان بزرگی مانند XCOPY را شامل شود. تمام آثار هنری منتشر شده در Arweave ذخیره شده و در دامنه عمومی قرار می‌گیرند. اساساً، 6529 و تیم آنها درخواست ‌های میم را آماده می‌کنند، هنرمندان علاقه‌مند به کارت، میم را بررسی می‌کنند و آثار هنری انتخاب شده برای انتشار را سرپرستی می‌کنند. این جنبه سرپرستی در سایر پروژه‌های محبوب NFT مانند Art Blocks نیز وجود دارد. ردیف مجموعهCurated Art Blocks شامل پروژه هایی است که فرآیند تأیید را پشت سر گذاشته‌اند و چشم انداز تیم Art Blocks را نمونه می‌کنند.

اهداف پروژه

هدف این پروژه انتشار NFT با اندازه عرضه بزرگ و قیمت پایین برای تشویق توزیع گسترده است. در حال حاضر 21 درصد از مجموعه ها دارای اندازه عرضه بالاتر از 900 NFT هستند. علاوه بر این، 21 درصد از مجموعه ها نیز توسط بیش از 700 کیف پول منحصر به فرد نگهداری می شود. هزینه کارمزد همیشه 0.06529 ETH به ازای هر NFT است که 50٪ از درآمد با هنرمند اصلی تقسیم می‌شود. این مجموعه همچنین دارای حق الزحمه سازنده 6.9٪ است.

این پروژه یک مدل استاندارد مینت را پیاده‌سازی می‌کند که به موجب آن هر نسخه دارای یک عرضه ثابت و هزینه ثابت در طول مینت است. پروژه با یک لیست مجاز محدود شروع می شود که به طور کلی شامل دارندگان کارهای قبلی هنرمند و دارندگان کارت های میم کارت قبلی NFT می شود. لیست مجاز توسط یک دفترکل عمومی دنبال می شود. با این حال، کاربران ممکن است به دلیل تقاضای زیاد، نسخه‌های منتشر شده توسط هنرمندان محبوب یا کسانی که حجم عرضه پایینی دارند، با مشکل روبه‌رو شوند و به جای آن نیاز به خرید از بازار ثانویه داشته باشند.

مجموعه NFT 5629 طی سه ماه گذشته رشد عظیم را تجربه کرده است. مجموع ارزش بازار همه NFTها بیش از 17 برابر افزایش یافته است. ارزش بازار ترکیبی در 23 ژانویه 2023 به بالاترین حد خود یعنی 71.8 هزار ETH رسید. در کنار آن، تعداد کیف پول‌های منحصربه‌فرد دارای NFT نیز 76 درصد از 3.5 هزار به 6.2 هزار در مدت مشابه افزایش یافته است.

کلکسیونرهای فول ست کیف پول هایی هستند که شامل یک NFT از تمام نسخه های منتشر شده تا کنون هستند. در حال حاضر، 95 کیف پول وجود دارد که کلکسیونرهای کامل هستند. در هفته‌های پس از راه‌اندازی پروژه، 618 کلکسیونر مجموعه کامل وجود داشت، اما با انتشار NFT‌های بیشتری و افزایش هزینه‌های خرید یک مجموعه کامل، این تعداد کاهش یافته است. در 19 ژانویه 2023، یک مجموعه کامل با 1 CryptoPunk NFT رد و بدل شد. در حال حاضر، یک مجموعه کامل 101 ETH هزینه دارد و شامل 60 NFT است که تاکنون توسط پروژه منتشر شده است.

مصاحبه سازنده 6529

همانطور که عنوان شد سازنده Punk6529 مصاحبه‌ای با پلتفرم CoinDesk داشته است. او در مصاحبه به CoinDesk گفت:« اینجا من به عنوان یک پانک کارتونی در حال دویدن هستم و به طور یکپارچه در جوامعی مثل من که در دنیای فیزیکی زندگی می‌کنم، شرکت می‌کنم.» با توجه به کاری که Punk6529 از آن دفاع می‌کند، در مورد آن می‌نویسد و از این مرز دیجیتال جدید می‌نویسد، فقط «شرکت» در متاورس، خود را کوتاه می‌فروشد.

جمع‌بندی

توکن The memes 6529 توجه بسیاری از فعالان این حوزه را به خود جلب کرده است. این کالکشن با هدف کم کردن سیستم های متمرکز در دنیای اطلاعات عرضه شده و در دسترس جامعه قرار گرفته است. این کلکسیون از میم‌ها یا جوک های متعددی برای مسیر عرضه توکن های خود استفاده کرده است. سازنده بی‌نام و نشان این کالکشن نه تنها توجه جامعه مخاطب بازار را به خود جلب کرده، بلکه نگاه بسیاری از پلتفرم های پوشش خبری را نیز به خود دوخته است و در طی یک سال گذشته با پلتفرم کوین‌دسک (Coindesk) مصاحبه داشته.

آخرین اخبار و مطالب مرتبط با کالکشن 6529

برخی از اخبار، آموزش ها و مطالب مربوط به کالکشن 6529 را مشاهده کنید

صرافی نوبیتکس
صرافی نوبیتکس

به طور کلی صرافی نوبیتکس یک صرافی ارزدیجیتال متمرکز ایرانی است که توسط برخی از دانشجویان برتر دانشگاه شریف راه اندازی شد و توانست جایگاه ویژه ای در بین کاربران خود ایجاد کند. در این مقاله صرافی نوبیتکس به طور جامع مورد بررسی قرار گرفت.

مارکت پلیس Foundation
مارکت پلیس Foundation

مارکت پلیس فاندیشن یکی از پلتفرم های بسیار پرطرفدار است که ویژگی و امکانات بسیار جذابی به کاربران خود ارائه می دهد و در این مقاله به شکل کامل نحوه ی استفاده از این مارکت پلیس توضیح داده شد.

مارکت پلیس LooksRare
مارکت پلیس LooksRare

looksrare از مارکت پلیس های بسیار شاخص در زمین ی خریدوفروش nft است که ویژگی های منحصر به فردی را به کاربران خود ارائه می دهد. در این مقاله به بررسی جامع این مارکت پلیس پرداخته شده است.

مارکت پلیس Rarible
مارکت پلیس Rarible

مارکت پلیس Rarible از جمله پلتفرم های بسیار شاخص در بازار NFT است که در این مقاله به بررسی چگونگی ثبت نام و خریدوفروش NFT در این مارکت پلیس پرداخته شده است. در مقابل مارکت پلیس Rarible، مارکت پلیس Opensea قرار دارد که از شاخص ترین پلتفرم های بازار NFT است و مقایسه این دو پلتفرم از لحاظ ساختاری در این مقاله ارائه شده است.

مارکت پلیس Blur
مارکت پلیس Blur

Blur یک بازار NFT بدون کارمزد و کاربر محور است که به سرعت به یکی از محبوب ترین بازارهای NFT در جهان تبدیل شده است. این پلتفرم با ارائه ویژگی های جدید و بهبود تجربه کاربری، همچنان به جذب کاربران جدید ادامه می دهد. که در این مارکت پلیس می توانید بروز ترین و دقیق ترین اطلاعات ممکن در مورد کالکشن ها را داشته باشید.

اکسی اینفینیتی چیست؟
اکسی اینفینیتی چیست؟

بازی های درآمدزای متاورسی امروزه جایگاه ویژه ای بین افراد پیدا کردند. اکسی اینفینیتی یکی از بازی هایی است که نقش با اهمیتی در این بین دارد و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است چرا که امکانات و خدمات ویژه ای برای کاربران خود در نظر گرفته و افراد می توانند با بازی در آن کسب درآمد داشته باشند.

توکن های غیرقابل فروش و انتقال (SBT)
توکن های غیرقابل فروش و انتقال (SBT)

توکن های غیرقابل فروش و انتقال امروزه در بازار ارزهای دیجیتال طرفداران زیادی پیدا کرده است که در این ویدیو به بررسی این توکن ها پرداخته شده است.

مهدی بیزیکسر
مهدی بیزیکسر

مهدی بیزیکسر از گیمرهای جوان و با استعداد ایرانی با استریم کردن در آپارات، توانسته درآمدهای بسیاری به دست آورد که در این مقاله به بررسی چگونگی و معرفی او پرداخته شده است. اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های متاورسی هستید، خبر خوب این است که امکان رشد و پیشرفت در این بازار بسیار زیاد است.

مارکت پلیس X2Y2
مارکت پلیس X2Y2

X2Y2 از شاخص ترین مارکت پلیس های عصر حاضر است. جهت آگاهی از این مارکت پلیس مقاله را مطالعه کنید.

صرافی بایننس
صرافی بایننس

صرافی ها عمدتا نقش موثری در بازارهای مالی دارند. صرافی بایننس بزرگترین صرافی جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال است که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.

دیدگاه کاربران

دیگران در مورد کالکشن 6529 چه میگویند

دیدگاه شما چیست

دیدگاه خود در مورد کالکشن 6529 را با دیگران به اشتراک بگذارید

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر روشی یا شخصی ممنوع است.
انتشار مطالب غیراقتصادی، تبلیغ سایت، کانال، اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط، غیرمجاز است.
درصورت تخطی از قوانین‌ مذکور پیام حذف شده، حساب کاربری شما مسدود و از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌گردد.

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای ارسال دیدگاه خود میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب

نمادهای مشابه کالکشن 6529

کاربرانی که کالکشن 6529 را مشاهده کرده اند نمادهای زیر را نیز مشاهده کرده اند