ریزش صف‌های بازار سهام /395 میلیارد تومان پول حقیقی وارد بورس شد

طبق گزارش های بدست آمده در آخرین روز معاملاتی هفته روند صعودی شاخص‌ کل بورس تهران ادامه یافت و برای چهارمین روز متوالی رشد کرد.

طبق گزارش های بدست آمده در آخرین روز معاملاتی هفته روند صعودی شاخص‌ کل بورس تهران ادامه یافت و برای چهارمین روز متوالی رشد کرد.

در هفته اخیر، شاخص کل بورس تهران در روز شنبه ریزش 23 هزار و 324 واحدی داشت. اما روز یکشنبه روز شروع روند صعودی بازار بود و 4 هزار و 784 واحد صعود کرد. در روز دوشنبه شاخص رشد 15 هزار و 802 واحدی داشت و روز سه‌شنبه 12 هزار و 292 رشد کرد. در آخرین روز معاملاتی هفته روند صعودی شاخص کل برای چهارمین روز تداوم داشت و 15 هزار و 164 واحد افزایش یافت.

شاخص کل در آخرین روز کاری هفته به رقم 2 میلیون و 345 هزار و 964 واحد رسید و نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته قبل 24 هزار و 628 واحد بالا‌تر ایستاد و بازدهی هفته شاخص بورس مثبت یک درصد شد. شاخص هم وزن در پایان هفته نسبت به هفته پیشین 27 هزار و 818 واحد بالا‌تر ایستاد و بازدهی مثبت 3.6 درصدی را ثبت کرد.

در این هفته، میانگین ارزش معاملات بازار سهام 59 هزار و 443 میلیارد تومان بود که 5 درصد کمتر از هفته پیش بود. میانگین ارزش معاملات خرد بورس نیز 12 هزار و 607 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 14 هزار و 364 میلیاردی هفته پیشین، کاهش 12 درصدی داشته است.

کاهش میانگین هفتگی ارزش صف‌های فروش

میانگین ارزش صف‌های فروش در هفته اخیر 221 میلیارد تومان بود که از میانگین هفته‌ پیشین هزار و 19 میلیارد تومان کمتر بود و افت 82 درصدی داشته است. بالاترین رقم هفته 344 میلیارد تومان بود که در روز شنبه ثبت شد و کمترین رقم 117 میلیارد تومان بود که در روز دوشنبه ثبت شد.

افت میانگین هفتگی ارزش صف‌های خرید

میانگین ارزش صف‌های خرید در هفته اخیر هزار و 148 میلیارد تومان بود که از میانگین هفته گذشته 149 میلیارد تومان کمتر بود. در این هفته، میانگین ارزش صف‌های خرید 11 درصد کاهش یافته است. بالاترین رقم هفته هزار و 512 میلیارد تومان بود و در روز دوشنبه ثبت شد. پایین‌ترین رقم به روز شنبه برمی‌گردد که 580 میلیارد تومان بود.

دیدگاه کاربران

دیگران در مورد این پست چه میگویند

دیدگاه شما چیست

دیدگاه خود در مورد این پست را با دیگران به اشتراک بگذارید

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر روشی یا شخصی ممنوع است.
انتشار مطالب غیراقتصادی، تبلیغ سایت، کانال، اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط، غیرمجاز است.
درصورت تخطی از قوانین‌ مذکور پیام حذف شده، حساب کاربری شما مسدود و از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌گردد.

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای ارسال دیدگاه خود میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب