Pudgy Penguins می خواهد از اسباب بازی های الهام گرفته از NFT خود برای آوردن IP به دنیای واقعی استفاده کند

از آنجایی که بخش NFT در دوره‌ای از علاقه مصرف‌کننده‌ها به حرکت خود ادامه می‌دهد، برخی از کالکشن ها در حال ایجاد نوآوری هایی برای جلب توجه مخاطبین جدید هستند.

از آنجایی که بخش NFT در دوره‌ای از علاقه مصرف‌کننده‌ها به حرکت خود ادامه می‌دهد، برخی از کالکشن ها در حال ایجاد نوآوری هایی برای جلب توجه مخاطبین جدید هستند.

لوکا نتز، مدیرعامل این شرکت، در مصاحبه ای اختصاصی به TechCrunch+ گفت: Pudgy Penguins، یک کالکشن NFT که به عنوان یک شرکت IP web3 نیز فعالیت می کند، در حال انتشار یک سری اسباب بازی با نام Pudgy Toys است. نتز گفت که پنگوئن‌های مخملی با همکاری PMI ساخته می‌شوند که همچنین اسباب‌بازی‌هایی را برای Fortnite و Among Us تولید می‌کند.

این شرکت اسباب‌بازی‌های فیزیکی را به‌عنوان «اسب تروا» برای اکوسیستم web3 و NFT می‌بیند. نتز اذعان کرد: «متاسفانه درآمد NFT پایدار نیست و واقعاً قابل رشد نیست. ثانیاً، ما می‌خواستیم یک IP ایجاد کنیم که از این اکوسیستم فراتر رود، و روشی که من می‌دانم چگونه این کار را انجام دهم از طریق محصولات فیزیکی است».

مجموعه 8888-NFT که در سال 2021 راه اندازی شد و در آوریل 2022 توسط نتز خریداری شد، به محصولات و تجربیات دنیای واقعی از رویدادهای زنده تا کالاهای فیزیکی (مانند اسباب بازی ها) افزوده شده است. این شرکت 16 SKU را با الهام از NFT های Pudgy Penguin از مجموعه اصلی انتخاب و مجوز داده است. نتز اشاره کرد که 16 NFT بر اساس زیبایی شناسی، ویژگی های مختلف و میزان مشارکت مالک NFT با جامعه انتخاب شده اند.

نتز خاطرنشان کرد: «هر اسباب‌بازی یک NFT است که روی بلاک چین زندگی می‌کند و NFT مستقیماً از دارنده آن مجوز دارد». بنابراین هر بار که یکی از آن اسباب‌بازی‌ها به فروش می‌رسد، حق امتیازی دائمی به دست می‌آورند.

دیدگاه کاربران

دیگران در مورد این پست چه میگویند

دیدگاه شما چیست

دیدگاه خود در مورد این پست را با دیگران به اشتراک بگذارید

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر روشی یا شخصی ممنوع است.
انتشار مطالب غیراقتصادی، تبلیغ سایت، کانال، اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط، غیرمجاز است.
درصورت تخطی از قوانین‌ مذکور پیام حذف شده، حساب کاربری شما مسدود و از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌گردد.

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای ارسال دیدگاه خود میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب