همکاری Fortnite با پلتفرم NFT نایک شامل NFT های درون بازی نمی‌شود

دنیای Fortnite با تم نایک استفاده از NFT های درون بازی را ندارد، اما همچنان به شناسه های کاربر Swoosh NFT نایک متصل است.

همانطور که هفته گذشته منتشر شد، بازی ویدیویی محبوب Fortnite از همکاری با غول پوشاک نایک و پلتفرم Swoosh Web3 آن خبر داد که پوشاک دیجیتال و لوازم جانبی فروخته شده به عنوان NFT را ارائه می‌دهد. این اتحاد NFT ها را در Fortnite ادغام نمی‌کند، اما پیوند بین شرکت ها همچنان شامل عناصر رمزنگاری است. «Airphoria» که امروز رونمایی شد، تجربه‌ای با برند نایک در حالت خلاقانه فورتنایت است که به کاربران اجازه می‌دهد تا در دنیای بازی‌های فورتنایت به «شکار کفش ورزشی نهایی نایک» بپردازند. این تجربه که تا 27 ژوئن در بازی زنده خواهد بود، می‌تواند برای بازیکنان یک «back bling» یا لوازم جانبی آواتار رایگان در بازی به‌دست آورد که سبکی شبیه به یک جفت کفش ورزشی کلاسیک Nike Air Max دارد.

اما کالای رایگان به‌عنوان NFT توکن‌بندی نشده است، و همچنین هیچ NFT پوشاک یا لوازم جانبی در این همکاری گنجانده نشده است. در حالی که Swoosh پیشنهاد یک حرکت بالقوه به سمت آیتم‌های دیجیتالی توکن‌شده برای Fortnite بود، واقعیت این است که Epic Games برای این همکاری از رویکرد معمولی خود برای کالاهای دیجیتال دور نمی‌شود. یکی از سخنگویان اپیک گیمز گفت: «ارتباط بین Fortnite و Nike هیچ NFT یا بازار تجارت کالاهای دیجیتالی را در دنیای Fortnite یا اقتصاد آن ادغام نمی‌کند. اقلامی که در این دو اکوسیستم شناسایی می شوند صرفاً برای لذت خریدار هستند و مانند همیشه در اقتصاد Fortnite قابل مبادله، انتقال یا فروش نیستند. با این وجود، این تبلیغات به پلتفرم Swoosh مبتنی بر NFT نایک متصل می‌شود که بر روی Polygon، یک شبکه مقیاس پذیر اتریوم ساخته شده است. به هر کاربر شناسه Swoosh برای ثبت‌نام اعطا می‌شود و توسط NFT بر روی Polygon نمایش داده می‌شود.

دیدگاه کاربران

دیگران در مورد این پست چه میگویند

دیدگاه شما چیست

دیدگاه خود در مورد این پست را با دیگران به اشتراک بگذارید

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر روشی یا شخصی ممنوع است.
انتشار مطالب غیراقتصادی، تبلیغ سایت، کانال، اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط، غیرمجاز است.
درصورت تخطی از قوانین‌ مذکور پیام حذف شده، حساب کاربری شما مسدود و از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌گردد.

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای ارسال دیدگاه خود میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب