نیمی از NFT های سرقت شده در عرض 3 ساعت فروخته می شوند

PeckShield گزارش داده است 2.27 میلیون دلار NFT در ماه ژوئن به سرقت رفته است که کمترین رقم ماهانه NFT های سرقت شده را در سال 2023 ثبت کرده است.

PeckShield گزارش داده است 2.27 میلیون دلار NFT در ماه ژوئن به سرقت رفته است که کمترین رقم ماهانه NFT های سرقت شده را در سال 2023 ثبت کرده است.

گزارش جدیدی از شرکت امنیتی بلاک چین PeckShield نشان می‌دهد که نیمی از توکن‌های غیرقابل تعویض دزدیده شده (NFT) در عرض ۱۶۰ دقیقه در بازارهای مختلف NFT مانند Blur و OpenSea فروخته می‌شوند. در 3 ژوئیه، PeckShield چندین نقطه داده در NFTها را برجسته کرد، از جمله ارزش به سرقت رفته در ژوئن، مدت زمانی که طول می کشد تا NFT های سرقت شده فروخته شوند و از کدام بازارهای NFT برای فروش دارایی های سرقت شده استفاده می شود. به گفته این شرکت امنیتی، 2.27 میلیون دلار NFT در ژوئن 2023 به سرقت رفته است که کمترین رقم ماهانه سال تا کنون است. علاوه بر این، داده ها نشان می دهد که در مقایسه با ماه فوریه، زمانی که ارزش NFT های سرقت شده به بالای 16.2 میلیون دلار رسید، 85 درصد کاهش داشته است.

جدا از مقدار از دست رفته در NFT ها، شرکت امنیتی بلاک چین همچنین دریافت که نیمی از NFT های سرقت شده که آنها پرچم گذاری کردند در عرض سه ساعت فروخته می‌شوند، که نشان می‌دهد هکرها برای تخلیه برخی از دستاوردهای غیرقانونی خود زمان زیادی طول نمی‌کشد. در همین حال، Blur و OpenSea بازارهایی برای فروش NFT های سرقت شده بودند. در ماه ژوئن، 99.7 درصد NFT های سرقت شده به این دو پلتفرم رفتند که Blur 86 درصد و OpenSea 13.76 درصد را مدیریت کردند. در همین حال، یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) متشکل از دارندگان مجموعه محبوب NFT Azuki پیشنهاد استخدام وکیلی را برای اقدام قانونی علیه موسس آزوکی Zagabond داده است. به گفته AzukiDAO، تخصیص بودجه به DAO باعث رشد کل جامعه Azuki خواهد شد.

دیدگاه کاربران

دیگران در مورد این پست چه میگویند

دیدگاه شما چیست

دیدگاه خود در مورد این پست را با دیگران به اشتراک بگذارید

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر روشی یا شخصی ممنوع است.
انتشار مطالب غیراقتصادی، تبلیغ سایت، کانال، اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط، غیرمجاز است.
درصورت تخطی از قوانین‌ مذکور پیام حذف شده، حساب کاربری شما مسدود و از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌گردد.

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای ارسال دیدگاه خود میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب